Kim jesteśmy?

Początki

Historia eMAG rozpoczęła się w 2001 roku z ośmioma Pracownikami na pokładzie
i 122 zamówieniami (produkty IT), dostarczanymi dwoma samochodami osobowymi.


Już wtedy wiedzieliśmy, że kluczowym jest przewidywanie potrzeb klientów i przykładanie szczególnej uwagi do ich pojedynczej nawet wizyty na naszej stronie. Z takim przekonaniem zbudowaliśmy naszą platformę.

Ciągle się rozwijaliśmy, zróżnicowaliśmy ofertę dla naszych klientów poprzez tworzenie nowych kategorii, m. in. telefony komórkowe, elektronika, sprzęty gospodarstwa domowego; rozbudowaliśmy nasz zespół i wiele się nauczyliśmy.Rozszerzenie oferty dla klientów biznesowych
i współpraca z wieloma dostawcami (marketplace)

W roku 2015 zbudowaliśmy dwa kanały dla biznesu: B2B dla klientów i Marketplace
dla dostawców/producentów. Uruchomienie tych usług dopełniło pomysł biznesowy na nową odsłonę sklepu wielobranżowego.
» czytaj więcej
Zabezpieczenie potrzeb dużych partnerów biznesowych stało się możliwe dzięki Sprzedaży Biznesowej eMAG .

Z kolei eMAG Marketplace to platforma zakupowa umożliwiająca partnerom handlowym oferowanie swojego asortymentu w sklepie www.emag.pl. Dzięki platformie Marketplace, klienci sklepu mają dostęp do jeszcze szerszej oferty produktów.
zwiń «


Następny poziom: ekspansja regionalna

2012 rok upłynął pod znakiem połączenia z południowo-afrykańską Grupą Naspers. To pozwoliło nam na ekspansję na poziomie regionu i zainwestowanie jeszcze więcej we wzrost na rynku
e-commerce.
» czytaj więcej
W 2012 otworzyliśmy filię w Bułgarii. Wdrożyliśmy tu nasze flagowe eventy zakupowe - Szalone Dni, Rewolucja Cenowa, Wietrzenie Magazynów oraz niemniej ważny Black Friday, które uplasowały nas jako jeden z najbardziej popularnych sklepów internetowych.

Sukces Bułgarii dodał nam pewności siebie i w 2013 roku weszliśmy na rynek węgierski, gdzie wdrożyliśmy analogiczny model biznesu. Dziś eMAG Węgry oferuje klientom ponad 21 300 produktów w więcej niż 700 kategoriach. Od 2015 roku jesteśmy obecni w Polsce poprzez akwizycję Agito.pl, jednego z największych sklepów internetowych na rynku.
zwiń «


Wciąż się rozwijamy

Dział Rozwoju IT eMAG jest jednostką dedykowaną rozwojowi oprogramowania i aplikacji wyspecjalizowanych w handlu elektronicznym.
» czytaj więcej
Do dziś zbudowaliśmy społeczność ponad 500 pasjonatów programowania, którzy opracowali ponad 50 aplikacji z powodzeniem wykorzystywanych i stosowanych we wszystkich czterech krajach.

W 2015 roku uruchomiliśmy (w Rumunii, Bułgarii oraz na Węgrzech) kategorię Moda, między innymi poprzez zakup Fashion Days, ale też stworzenie odzieżowej marki własnej.
zwiń «


Nie planujemy się jednak zatrzymać i kontynuujemy pisanie historii eMAG,
ulepszamy nasze usługi tak, by oferować naszym klientom najlepsze doświadczenia zakupowe.