Co i jak robimy?

Jesteśmy tu by zaoferować klientom to co ma znaczenie dla ich życia, jednocześnie oszczędzając ich czas i pieniądze.

Wiemy, że tylko razem odniesiemy sukces, pracując jako zespół i znajdując proste rozwiązania, które mają kreować najlepsze doświadczenia zakupowe.

Nie obawiamy się powiedzieć, że dążymy do doskonałości. Pracujemy z myślą osiągnięcia celów, ale lubimy się także bawić. Od chwili kiedy stajemy się częścią życia organizacji, rozpoczynamy wyścig dla tempa, innowacyjności i rozwoju. To podróż zarówno zespołu, jak i indywidualna każdego pracownika.

O naszym rozwoju moglibyśmy pisać książki. Zamiast tego, zdecydowaliśmy pokazać Ci esencję tego co sprawia, że robimy rzeczy w sposób charakterystyczny dla eMAG.

Kochamy to co robimy

Od tego jak witamy klienta, po sposób pisania linijki kodu, widać pasję która jest kluczowym elementem wszystkiego co
i jak robimy. Pasja jest "silnikiem" tego co motywuje nas do działania.

Rozumiemy biznes, dla którego pracujemy

Jesteśmy tymi, którzy kreują przyszłość e-commerce w regionie. Robimy to poprzez stałe powracanie do klienta. Wkładamy jego buty i rozumiemy potrzeby, aby poprawić doświadczenia zakupów online.

Rozglądamy się i odkrywamy nieznane

Chcemy patrzeć poza to, co jest w zasięgu ręki. Unikamy powierzchownego podejścia i przyglądamy się różnym sprawom dogłębnie. Rozważamy wszelkie opcje, nawet te, których nikt przed nami nie testował… jeszcze.

Działamy!

Poruszamy się szybko, ponieważ chcemy rosnąć szybko. Lubimy działanie i podejmujemy decyzje, które mają znaczenie.

Jesteśmy o krok do przodu

Zmienia się technologia, zmienia się społeczeństwo i zwyczaje ludzi. Dlatego istotnym jest nie tylko dostosowanie się,
ale przede wszystkim przewidywanie tych zmian.

Zaczynamy od analizy danych, to właśnie pozwala nam tworzyć!

W większości przypadków nie możemy bezpośrednio oddziaływać na naszych klientów. Właśnie dlatego rozumienie informacji wynikających z działań klientów jest niezbędne. Tylko to pozwoli nam oferować doświadczenie online szyte na miarę.

Stale doskonalimy naszą działalność

Każdy z nas pracuje z procesami specyficznymi dla jego zespołu. Dobre wyniki wynikają z dogłębnego zrozumienia procesów, w których pracujemy i które stale poprawiamy. Ilekroć widzimy, że możemy coś zrobić lepiej, robimy dwa kroki do tyłu by przemyśleć naszą pracę.

Mamy odwagę, aby zrobić wszystko!

Tak! Z dużą dozą odwagi, naprawdę możemy zrobić wszystko. Możemy się czasem mylić, ale to jest w porządku.
Uczymy się na własnych błędach i stale szukamy innowacji. Tak właśnie między innymi zrealizowaliśmy pierwszy Black Friday w Rumunii. Błędy były współmierne do ambicji, ale nauka płynąca z tego doświadczenia okazała się zdecydowanie bardziej wartościowa.

Mierzymy wysoko!

Lubimy wygrywać, mieć wyniki i wywierać wpływ. Wiemy co znaczy dzień w dzień przyglądać się wynikom i jednocześnie nie stracić z pola widzenia długoterminowych celów.

Wykorzystujemy maksimum naszego potencjału!

Wierzymy w siłę i potencjał do rozwoju każdego z nas. Wierzymy w rozwój osobisty, otwartą komunikacje i współpracę. Uczymy się wzajemnie od wszystkich, którzy tworzą eMAG. Dowodem tego jest spektakularny rozwój kolegów, którzy w organizacji urośli z roli programisty do senior managera, czy też konsultanta call center, który został liderem.